Regulus Denebola Kapella Pollux Kastor Prokyon Betelgeuse Rigel Sírius Aldebaran Deneb Mira Polárka Markab Sirrah Arkturus Gemma Vega Ras Alhague Spika Antares Altair Deneb Kaitos 51 Peg δ Cep Lev Vozka Blíženci Velká medvědice Malý medvěd Drak Kasiopeja Perzeus Pegas Andromeda Orion Velký pes Malý pes Jednorožec Hydra Zajíc Rys Malý lev Žirafa Beran Eridanus Býk Velryba Labuť Kefeus Rak Honící psi Ještěrka Pastýř Trojúhelník Pohár Havran Váhy Severní koruna Herkules Lyra Kompas Vývěva Hadonoš Hlava hada Ryby Vodnář Kozoroh Koníček Delfín Střelec Lištička Štír Orel Sochař Holubice Pec Rydlo χ a h Persei